Člani in članice mestnega sveta

Poglej podmeni

Člani in članice mestnega sveta

Člani in članice mestnega sveta v mandatu 2022 -2026

Arsenovič za Maribor

Vodja svetniške skupine
Aljaž Bratina

Telefon

Elektronski naslov

aljaz.bratina@maribor.si

članica
Melita Petelin

Telefon

Elektronski naslov

melita.petelin@maribor.si

član
dr. ıSamoı Peter ıMedvedı

Telefon

02 / 22 01 000

Elektronski naslov

mestna.obcina@maribor.si

članica
Jelka Kolmanič

Telefon

Elektronski naslov

jelka.kolmanic@maribor.si

član
Gregor Reichenberg

Telefon

02/2201-000

Elektronski naslov

mestna.obcina@maribor.si

članica
Tamara Kurnik

Telefon

Elektronski naslov

tamara.kurnik@maribor.si

članica
Metka Koler

Telefon

Elektronski naslov

metka.koler@maribor.si

član
Andrej Bauman

Telefon

Elektronski naslov

andrej.bauman@maribor.si

član
Jure Legvart

Telefon

Elektronski naslov

jure.legvart@maribor.si

član
Vid Lešnik

Telefon

Elektronski naslov

vid.lesnik@maribor.si

članica
Katarina Mejal

Telefon

Elektronski naslov

katarina.mejal@maribor.si

član
Matej Pavlič

Telefon

Elektronski naslov

matej.pavlic@maribor.si

SDS – Slovenska demokratska stranka

Vodja svetniške skupine
Milan Mikl

Telefon

Elektronski naslov

milan.mikl@maribor.si

članica
Vladimira Cokoja

Telefon

Elektronski naslov

vladimira.cokoja@maribor.si

članica
Breda Čepe Vizjak

Telefon

Elektronski naslov

breda.cepevizjak@maribor.si

članica
Tatjana Fetahi

Telefon

Elektronski naslov

tatjana.fetahi@maribor.si

član
Alen Filipovič

Telefon

Elektronski naslov

alen.filipovic@maribor.si

članica
Ljubica Jančič

Telefon

Elektronski naslov

ljubica.jancic@maribor.si

član
mag. Dejan Kaloh

Telefon

Elektronski naslov

dejan.kaloh@maribor.si

član
Franc Kangler

Telefon

Elektronski naslov

franc.kangler@maribor.si

članica
Darka Pernek Arnuš

Telefon

Elektronski naslov

darka.pernekarnus@maribor.si

član
Franc Slavinec

Telefon

Elektronski naslov

franc.slavinec@maribor.si

članica
Danijela Šerbinek

Telefon

Elektronski naslov

danijela.serbinek@maribor.si

član
Željko Vogrin

Telefon

Elektronski naslov

zeljko.vogrin@maribor.si

Gibanje Svoboda

Vodja svetniške skupine
dr. Vojko Flis

Telefon

Elektronski naslov

vojko.flis@maribor.si

članica
mag. Karin Jurše

Telefon

Elektronski naslov

karin.jurse@maribor.si

član
Marko Slavič

Telefon

Elektronski naslov

marko.slavic@maribor.si

članica
Leonida Polajnar

Telefon

Elektronski naslov

leonida.polajnar@maribor.si

članica
Sonja Porekar Petelin

Telefon

Elektronski naslov

sonja.porekarpetelin@maribor.si

članica
Davorka Pregl

Telefon

Elektronski naslov

davorka.pregl@maribor.si

član
Srečko Vilar

Telefon

Elektronski naslov

srecko.vilar@maribor.si

članica
Simona Koželj

Telefon

Elektronski naslov

simona.kozelj@maribor.si

član
Dejan Stanko

Telefon

Elektronski naslov

dejan.stanko@maribor.si

članica
Ivana Grgić

Telefon

Elektronski naslov

ivana.grgic@maribor.si

članica
Nataša Vidnar

Telefon

Elektronski naslov

natasa.vidnar@maribor.si

Lista kolesarjev in pešcev

Vodja svetniške skupine
Josip Rotar

Telefon

Elektronski naslov

josip.rotar@maribor.si

članica
Tjaša Gojkovič

Telefon

Elektronski naslov

tjasa.gojkovic@maribor.si

Lista za pravičen razvoj mestnih četrti in krajevnih skupnosti

Vodja svetniške skupine
Stojan Auer

Telefon

Elektronski naslov

stojan.auer@maribor.si

članica
Lidija Divjak Mirnik

Telefon

Elektronski naslov

lidija.divjakmirnik@maribor.si

SD – Socialni demokrati

Vodja svetniške skupine
Boštjan Klun

Telefon

Elektronski naslov

bostjan.klun@maribor.si

članica
Alenka Iskra

Telefon

Elektronski naslov

alenka.iskra@maribor.si

Gasilci Maribora neodvisna lista

Vodja svetniške skupine
Aleš Ciringer

Telefon

Elektronski naslov

ales.ciringer@maribor.si

Levica

Vodja svetniške skupine
Tatjana Frangež

Telefon

Elektronski naslov

tatjana.frangez@maribor.si

Nova Slovenija – Krščanski demokrati

Vodja svetniške skupine
mag. Zdravko Luketič

Telefon

Elektronski naslov

zdravko.luketic@maribor.si

Stranka mladih – Zeleni Evrope

Vodja svetniške skupine
Igor Jurišič

Telefon

Elektronski naslov

igor.jurisic@maribor.si

Potrebujete pomoč?

Sporočilo je bilo poslano

    Ste fizična ali pravna oseba?

    Naprej

    Prošnja za razgovor

    Sporočilo je bilo poslano