Dobitniki priznanj športnik Maribora

Poglej podmeni

šport

Pregled športnikov Maribor od leta 1973 do 2020

Športna zveza Maribor vsako leto izbere najboljše športnike in športnice minulega leta.

IME IN PRIIMEKKATEGORIJALETO
Katja Fainplavanje2021
Ivan Konrad Trajkovičtaekwondo2021
Ilka Štuhecalpsko smučanje2020
Ivan Konrad Trajkovičtaekwondo2020
Ilka Štuhecalpsko smučanje2019
Ivan Konrad Trajkovičtaekwondo2019
Ilka Štuhecalpsko smučanje2018
Ivan Konrad Trajkovičtaekwondo2018
Ilka Štuhecalpsko smučanje2017
Ivan Konrad Trajkovičtaekwondo2017
Ilka Štuhecalpsko smučanje2016
Boštjan Klinealpsko smučanje2016
Ilka Štuhecalpsko smučanje2015
Filip Flisarsmučarski kros2015
Ilka Štuhecalpsko smučanje2014
Filip Flisarsmučarski kros2014
Tadeja Majeričtenis2013
Marcos Tavarešnogomet2013
Nuša Rajhertaekwondo2012
Filip Flisarsmučarski kros2012
Polona Hercogtenis2011
Dalibor Volašnogomet2011
Polona Hercogtenis2010
Filip Flisarsmučarski kros2010
Sonja Romanatletika2009
Rok Kolanderveslanje2009
Sonja Romanatletika2008
Rok Kolanderveslanje2008
Sonja Romanatletika2007
Rok Kolanderveslanje2007
Katarina Srebotniktenis2006
Rok Kolanderveslanje2006
Katarina Srebotniktenis2005
Blaž Medvešekplavanje2005
Melanja Šobersmučanje – telemark2004
Blaž Medvešekplavanje2004
Tina Pisniktenis2003
Tomaž Baradataekwondo2003
Tina Pisniktenis2002
Tomaž Baradataekwondo2002
Tina Pisniktenis2001
Rok Kolander in Matej Prelogveslanje2001
Tina Pisniktenis2000
Marinko Galičnogomet2000
Helena Javornikatletika1999
Tomaž Baradataekwondo1999
Helena Javornikatletika1998
Tomaž Baradataekwondo1998
Tina Pisniktenis1997
Tomaž Baradataekwondo1997
Metka Sparavecplavanje1996
Tomaž Baradataekwondo1996
Katja Korensmučanje1995
Peter Koprivnikarlokostrelstvo1995
Katja Korensmučanje1994
Tomaž Baradataekwondo1994
Katja Korensmučanje1993
Igor Šalamunatletika1993
Silva Vivodatletika1992
Franc Kirbiškeglanje1992
Andreja Potisksmučanje1991
Matjaž Koželjplavanje1991
Tanja Godinaplavanje1990
Sašo Grajfbiatlon1990
Tanja Godinaplavanje1989
Matjaž Koželjplavanje1989
Tanja Godinaplavanje1988
Milan Stijepovičatletika1988
Irena Domincatletika1987
Matjaž Koželjplavanje1987
Marija Nagykegljanje1986
Matjaž Koželjplavanje1986
Karmen Raišpsmučarski teki1985
Sašo Grajfbiatlon1985
Barbara Kislingerodbojka1984
Sašo Grajfbiatlon1984
Tatjana Krsniknamizni tenis1983
Bane Tripkovičgimnastika1983
Marija Nagykegljanje1982
Ljubo Javoršekkarate1982
Mima Jaušovectenis1981
Ljubo Javoršekkarate1981
Breda Pergaratletika1980
Dušan Jurševeslanje1980
Mima Jaušovectenis1979
Bane Tripkovičgimnastika1979
Ljubo Tkalčičkegljanje1978
Zvonko Brebernogomet1978
Mima Jaušovectenis1977
Iztok Franknamizni tenis1977
Mima Jaušovectenis1976
Miro Steržajkegljanje1976
Mima Jaušovectenis1975
Miran Savniknamizni tenis1975
Mima Jaušovectenis1974
Miro Steržajkegljanje1974
Mima Jaušovectenis1973
Miran Savniknamizni tenis1973

Potrebujete pomoč?

Sporočilo je bilo poslano

    Ste fizična ali pravna oseba?

    Naprej

    Prošnja za razgovor

    Sporočilo je bilo poslano