Člani in članice mestnega sveta

Poglej podmeni

Člani in članice mestnega sveta

Člani in članice mestnega sveta v mandatu 2018 -2022

Arsenovič za Maribor

Vodja svetniške skupine
Aljaž Bratina

Telefon

Elektronski naslov

aljaz.bratina@maribor.si

član
Gregor Reichenberg

Telefon

02/2201-208

Elektronski naslov

gregor.reichenberg@maribor.si

članica
Barbara Glavič

Telefon

Elektronski naslov

barbara.glavic@maribor.si

član
Jure Legvart

Telefon

Elektronski naslov

jurcek.legvart@maribor.si

član
dr. ıSamoı Peter ıMedvedı

Telefon

02 / 22 01 475

Elektronski naslov

samopeter.medved@maribor.si

članica
Katarina Mejal

Telefon

Elektronski naslov

katarina.mejal@maribor.si

član
Matej Pavlič

Telefon

Elektronski naslov

matej.pavlic@maribor.si

članica
Metka Koler

Telefon

Elektronski naslov

metka.koler@maribor.si

član
Vid Lešnik

Telefon

Elektronski naslov

vid.lesnik@maribor.si

članica
Tamara Kurnik

Telefon

Elektronski naslov

tamara.kurnik@maribor.si

članica
Jasmina Granduč

Telefon

Elektronski naslov

jasmina.granduc@maribor.si

Lista Franca Kanglerja – Nova Ljudska Stranka Slovenije

Vodja svetniške skupine
Milan Mikl

Telefon

Elektronski naslov

milan.mikl@maribor.si

član
Jožef Škof

Telefon

Elektronski naslov

jozef.skof@maribor.si

članica
Danijela Šerbinek

Telefon

Elektronski naslov

danijela.serbinek@maribor.si

članica
Breda Čepe Vizjak

Telefon

Elektronski naslov

breda.cepevizjak@maribor.si

član
Željko Vogrin

Telefon

Elektronski naslov

zeljko.vogrin@maribor.si

članica
Ljubica Jančič

Telefon

Elektronski naslov

ljubica.jancic@maribor.si

član
mag. Viljem Pozeb

Telefon

Elektronski naslov

viljem.pozeb@maribor.si

članica
Tatjana Fetahi

Telefon

Elektronski naslov

tatjana.fetahi@maribor.si

član
Alfred Lasetzky

Telefon

Elektronski naslov

alfred.lasetzky@maribor.si

članica
Dragica Mlinarič

Telefon

Elektronski naslov

dragica.mlinaric@maribor.si

SDS – Slovenska demokratska stranka

Vodja svetniške skupine
Vladimira Cokoja

Telefon

Elektronski naslov

vladimira.cokoja@maribor.si

član
Ivan Celcer

Telefon

Elektronski naslov

ivan.celcer@maribor.si

član
Alen Filipovič

Telefon

Elektronski naslov

alen.filipovic@maribor.si

Konkretno

Vodja svetniške skupine
Damir Orehovec

Telefon

Elektronski naslov

damir.orehovec@maribor.si

članica
Mag. Helena Kujundžić Lukaček

Telefon

Lista kolesarjev in pešcev

Vodja svetniške skupine
Josip Rotar

Telefon

Elektronski naslov

josip.rotar@maribor.si

članica
Tjaša Gojkovič

Telefon

Elektronski naslov

tjasa.gojkovic@maribor.si

član
Željko Milovanovič

Telefon

Elektronski naslov

zeljko.milovanovic@maribor.si

članica
Zdenka Križanič

Telefon

Elektronski naslov

zdenka.krizanic@maribor.si

Lista za pravičen razvoj mestnih četrti in krajevnih skupnos

Vodja svetniške skupine
mag. Stojan Auer

Telefon

Elektronski naslov

stojan.auer@maribor.si

član
Primož Juhart

Telefon

Elektronski naslov

primoz.juhart@maribor.si

SD – Socialni demokrati

Vodja svetniške skupine
Alenka Iskra

Telefon

Elektronski naslov

alenka.iskra@maribor.si

član
Matej Žmavc

Telefon

Elektronski naslov

matej.zmavc@maribor.si

Levica

Vodja svetniške skupine
Tatjana Frangež

Telefon

Elektronski naslov

tatjana.frangez@maribor.si

član
Vladimir Šega

Telefon

Elektronski naslov

vladimir.sega@maribor.si

Gasilci Maribora neodvisna lista

Vodja svetniške skupine
Darko Hergamas

Telefon

Elektronski naslov

darko.hergamas@maribor.si

Lista Melite Petelin

Vodja svetniške skupine
Melita Petelin

Telefon

Elektronski naslov

melita.petelin@maribor.si

Nova Slovenija – Krščanski demokrati

Vodja svetniške skupine
mag. Bernard Memon

Telefon

Elektronski naslov

bernard.memon@maribor.si

Lista mladih. Povezujemo

Vodja svetniške skupine
Matic Matjašič

Telefon

Elektronski naslov

matic.matjasic@maribor.si

Stranka mladih – Zeleni Evrope

Vodja svetniške skupine
Igor Jurišič

Telefon

Elektronski naslov

igor.jurisic@maribor.si

Samostojni svetnik

Vodja svetniške skupine
mag. Zvonko Zinrajh

Telefon

Elektronski naslov

zvonko.zinrajh@maribor.si

Samostojni svetnik

Vodja svetniške skupine
Miha Recek

Telefon

Elektronski naslov

miha.recek@maribor.si

Samostojna svetnica

Vodja svetniške skupine
Jelka Kolmanič

Telefon

Elektronski naslov

jelka.kolmanic@maribor.si

Samostojni svetnik

Vodja svetniške skupine
mag. Branislav Rajić

Telefon

Elektronski naslov

branislav.rajic@maribor.si

Potrebujete pomoč?

Sporočilo je bilo poslano

    Ste fizična ali pravna oseba?

    Naprej

    Prošnja za razgovor

    Sporočilo je bilo poslano